هه‌ڵۆی کوردستان

-
هەڵە
  • JFolder::create: Could not create directory

محمد صدیق کبودوند به اعتصاب غذا پایان میدهد

پۆستی ئەلیکترۆنی چاپکردن

payane_etesab_gaza_2سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان طى اطلاعیه اى اعلام كرد كه در آستانه دومین ماه از اعتصاب غذا، محمد صدیق کبودوند به خانواده اش اعلام کرد که فردا سه شنبه به اعتصاب غذا پایان میدهد .

متن اطلاعیه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان بشرح زير ميباشد:

 

اطلاعیه

امروز دوشنبه دوم مرداد ماه در آستانه دومین ماه از اعتصاب غذا محمد صدیق کبودوند به خانواده اش اعلام کرد که فردا سه شنبه به اعتصاب غذا پایان میدهم .

وی اعلام کرد به درخواست تمام بزرگواران و وجدانهای بیدار که طی دو ماه گذشته از من درخواست پایان اعتصاب غذا کرده بودند فردا سه شنبه 3 مرداد ماه به اعتصاب غذا پایان میدهم.

محمد صدیق کبودوند از تمام کسانی که طی این مدت از وی پشتیبانی و با وی اعلام همبستگی کرده اند تشکر کرد و اعلام کرد که قدردان تمام کسانی که دراین مدت در ایران و در خارج ازایران ازمن و خانواده ام حمایت کرده اند و در نگرانی های خانواده ام شریک و در کنار آنان بوده و همبستگی خود را نشان داده اند هستم .

وی ضمن تشکر از تمام کسانی که طی این مدت برای حمایت از وی فعالیت کرده اند و همچنین سازمانهای بین المللی حقوق بشری و سیاسی و مدنی کرد و غیر کرد، روزنامه نگاران و کارگران و دوستان و همکاران اعلام کرد به درخواست شما بزرگواران و عزیزانم و وجدانهای بیدار روز سه شنبه همین هفته به اعتصاب غذا پایان میدهم.

سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان

دوشنبه 2 مرداد 1391

 

ناردن بۆ تۆڕه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی‌یه‌کان
جاری خوێندراوه‌: 1305
بۆچوونه‌کان (0)Add Comment

نووسینی بۆچوون
بچووکردنه‌وه‌ی خانه‌ی بۆچوون | گه‌وره‌کردنی خانه‌ی بۆچوون

busy