هه‌ڵۆی کوردستان

-
هەڵە
  • JFolder::create: Could not create directory

اعلام موجوديت پارتیزانان جنوب کوردستان

پۆستی ئەلیکترۆنی چاپکردن

partizan02بيانيه پارتیزانان جنوب کوردستان

بنام خدا و بنام ملت کورد و کوردستان بزرگ

فرزندان دلاور و قهرمان ماد، نوادگان دیاکو و کیاکسار، فرزندان مهین پرست و کوردپرور بخش جنوبی کوردستان، از لورستان بزرگ(گناوه و بوشهرو کهگیلویه و بویر احمد تا چهار محال بختیاری، از مسجد سلیمان تا به داراب و لارستان و ممسنی و خرم آباد، از لکستان تا ایلام وهمدان و کرماشان، از بیستون و سنقر کلیایی تا به روانسرو جوانرود و پاوه،

فرزندان سرافراز اشترانکوه و سفیدکوه و زردکوه و دینارکوه و کبیرکوه و مانشت و پرآب و دالاهو و بیستون.

فرزندان آزادیخواه قدم خیرو کریم خان زند و رئیس علی دلواری و سردار اسد و ذولفقارخان و بزرگان لک و اتابکان لور و داودخان کلهور و عباس خان قبادیان و شاه محمد یاری و داقرخان و سرداران با شرف جاف و یارسان و اهل حق(طایفه)،

به درازای تاریخ، اثبات نموده ایم که همیشه آزادیخواه بوده و علیه اشغال و ظلم و زور و ستم دشمنان ملتمان ایستادگی نموده ایم و سرتعظیم فرود نیاورده ایم.

چندین سال متمادیست که از هر نظر، از سیاسی و اقتصادی و فرهنگی تا به جغرافی، از سوی رژیمی اشغالگر، در معرض ظلم وستم ناروا قرار گرفته و حق و حقوق ما پایمال می گردد. ثروت و سامان خاک میهن ما به تاراج میرود، زبان و فرهنگ ما انکار می گردد و فرزندان ما را به بدترین شیوه بسوی نابودی میبرند.

سیاستهای شوم و دیکتاتورانه خود را در مورد ما بکار می آورند، فقط بدین دلیل که ما کورد و کوردستانیم.

تا کی و چه وقت در برابر ظلم و زور سکوت نماییم و حافظان خوبی برای سیستم مرکزی باشیم، آنهم بدون مزدو مواجب!؟.

با بذل نظر به این تغییرو تحولاتی که در منطقه پدید آمده است، بسیار مهم می باشد که ما نیز از این تغییرو تحولات بی نصیب نمانیم و برای بدست آوردن حق و حقوقمان از این فرصت استفاده نماییم و قیامی سیاسی و فرهنگی و نظامی در قالب حرکتی پارتیزانی را سازماندهی نماییم.

شیرزنان و شیرمردان با غیرت همزبان، ما با عشق به شما و خاکمان، دست بر تفنگ برده ایم و همچون گذشته با تکیه بر کوه های خطه ی عزیزمان بدانها تکیه و پناه برده ایم تا با تمام قدرتی که داریم از ملت و خطه ی عزیزمان دفاع نماییم. برای همین نیز حرکتی پارتیزانی را علیه اشغالگران و دشمنان ملتمان راه اندازی نمودیم. از همین جا از تمام فرزندان دلیر و قهرمان ملتمان می خواهیم که بیایند و در جنگ شرف و ناموس(منظور خاک وطن کوردستان) و بقاء برای زندگی با شرف، به برادران و خواهران پارتیزان خود بپیوندند و در این سنگر مقدس با شجاعت تمام از ملت و خاک و شرف ملتمان دفاع نماییم.

ما دختران و پسران شما مردم قهرمان جنوب کوردستان، در اینجا خود را سازماندهی نموده ایم و دست بر تفنگ مادرمان قدیم خیرو پدرمان کاوه آهنگر برده ایم و دوباره می خواهیم در برابر این سیستم خونخوار و جان گیر، سرافرازانه بایستم و انتقام ملتمان را از آنان بگیریم و خودمان را از زیربال ظلم و ستم رها نماییم.

ما گوش بزنگ پاسخ صدای رسا و محکم شما هستیم. با شعار حق دادنی نیست و باید آنرا با قدرت تمام گرفت، حرکت پارتیزانی خود را آغاز نموده ایم و به خاک خطه ی عزیزمان کوردستان و خون شهیدان راه آزادی کوردستان سوگند یاد می کنیم که تا آزادی خاک و ملتمان از پای ننشینیم.

زنده باد آزادی

زنده باد کورد

زنده باد کوردستان 


ArtCreative Design and Custom coding

">      

 

ناردن بۆ تۆڕه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی‌یه‌کان
جاری خوێندراوه‌: 8135
بۆچوونه‌کان (5)Add Comment
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن درویش, August 04, 2012
اینها اگر در راستای حقانیت هستند، و برای رهایی ملت کرد مبارزه‌ میکنند، بهتر بود ،صورت خودشان را نپوشانند.
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن ئازادی ولات , April 15, 2012
هه ر بژی پارتیزان کوردستان جنوب .بژی پارتیزان زاگروس و که ندئاو ماد . بمره دوژمنان داگیر که ر .دسدان خوه ش و و دردتان له بان سه رمان .ماندوو نه بین .ئیمه له گه لتانین .
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن زاگرۆس, April 15, 2012
بابا ديگه خجالت بكشيد.. چرا هر حركتی انجام بشه ميگيد دست جمهوری اسلامي در كاره؟؟؟؟؟؟ ننگ بر شما ... زنده باد پارتيزانان جنوب كوردستان
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن عەلی خزری, April 15, 2012
بە نظر من در آیندە خواهیم دید در این منطقە کە این گروه اعلام موجودیت کردەاند از سوی رژیم بمب گذاری و عملیات انتحاری زیادی صورت خواهد گرفت تا بە مانند گروه ریگی در بلوچستان غرب کشور هم از سوی حاکمیت نا امن و تروریست پرور شناختە شود و سیاستهای پلید خود را ادامە دهد . امیدوارم کە اقدامات این گروه مسلح بە ضرر ملت سربلند کرد نباشد ، ولی اگر دقت کردە باشید اعلامیە آنها و نقاب و پرچم مقدس کردستان را طوری جلوی دوربین بردەاند کە بیشتر بە اعلامیەهای گروه جنداللە و انصار و در کل گروههای تروریستی شبیە است . شاید بدبینی و قضاوت عجولانە باشد ولی من شخصا فکر میکنم کە رژیم در صدد بەکار انداختن گروهی مانند جنداللە در غرب کشور است .
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن مامۆ , April 15, 2012
زه‌نگه‌ زه‌نگه‌ ، شبر شبر ,دار دار ، الی الامام ، الی الامام ، ثوره‌ ثوره‌

نووسینی بۆچوون
بچووکردنه‌وه‌ی خانه‌ی بۆچوون | گه‌وره‌کردنی خانه‌ی بۆچوون

busy