هه‌ڵۆی کوردستان

-
هەڵە
  • JFolder::create: Could not create directory

اگر شهامت دارند مصاحبه‌ام را كامل پخش نمايند

پۆستی ئەلیکترۆنی چاپکردن

ejlal_gawamio_-_press_tv2درپى گفتگوى يك ساعته اجلال قوامى ،سخنگوى سازمان دفاع از حقوق بشر كردستان با شبكه پرس تى وى ، اين فعال حقوق بشر توضيحاتى را در جهت تنوير افكار عمومى دراختيار خبرگزارى ديده بان حقوق بشر كردستان گذاشت.

متن كامل:

دوسال و اندى پيش شبكه به اصطلاح ارزشى پرس تى وى گفتگويى يك ساعته با بنده داشت كه به چند دقيقه تقليل دادو به همراه اعترافات چندجوان سلفى پخش نمود،اين اقدام با انتقاد و اعتراض شديد بنده به مسؤلان اين شبكه همراه شد و قراربود كه آن مصاحبه به طور كامل پخش شود اما گويامسؤلان اين شبكه اخلاق را قى كرده‌اند.

پس از انجام اولين گفتگويم با اين شبكه موجى از تخريبها ،توهينها،و حرمت شكنى ها از سوى جريان موسوم به سلفى ها كه همراه با شب نامه و غيره....... بود در مناطق كرد نشين برعليه بنده پخش شد كه مى‌پنداشتند پخش اعترافات هم كيشانشان از پرس تى وى هم داستانى آنان و من است!!! در طول دو سال اخير بارها اين شبكه براى انجام مصاحبه تماس مى‌گرفتند و من بارها جوابم نه بود تا اينكه در نيمه دى ماه امسال با اصرار و ابرام خبرنگار و تهيه كننده با شرايطى حاضر به گفتگو با اين شبكه شدم.

گفتگوى انتقادى و اعلام نقطه نظرات سازمان دفاع از حقوق بشر كردستان از جمله شرايطم بود كه با پذيرش آن از سوى پرس تى وى مصاحبه‌ى 45 دقيقه‌اى با اين شبكه داشتم . با كمال ناباورى باز هم شاهد آن بودم كه فقط دو دقيقه از اين گفتگوى انتقادى به همراه ضميمه اعترافات چند نفر ديگر از پرس تى وى پخش شد. از مسؤلان اين شبكه مى‌خواهم اگر شهامت دارند گفتگوى 45 دقيقه‌اى اينجانب را پخش نمايند تا سيه رو شود هركه در او غش باشد. پرس تى وى بار ديگر اخلاق و انصاف را قربانى كرد و نشان داد اين شبكه به اصطلاح

ارزشى به هيچ ارزشى پايبند نيست .حق شكايت از اين شبكه دروغ پراكنى و نفرت افكنى را براى خود محفوظ مى‌دارم.درپايان از انتقادات و لطف دوستان در داخل و خارج از كشور صميمانه سپاسگذارم.

اجلال قوامى

16/بهمن/1390

5/فوریه/2012

ناردن بۆ تۆڕه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی‌یه‌کان
جاری خوێندراوه‌: 1699
بۆچوونه‌کان (0)Add Comment

نووسینی بۆچوون
بچووکردنه‌وه‌ی خانه‌ی بۆچوون | گه‌وره‌کردنی خانه‌ی بۆچوون

busy