هه‌ڵۆی کوردستان

-
هەڵە
  • JFolder::create: Could not create directory

آقاى هجری پاسخگو باش*

پۆستی ئەلیکترۆنی چاپکردن

sarhang_aryan_2

ما مردم کردستان ایران و من بعنوان یک کرد ایرانی به هیچ نیروی خارجی و وطن فروشی اجازه نخواهیم داد نه در زمین و نه در هوا و حتی در فکر خود بفکر تجاوز و تعرض خاک ایران که کردستان هم جزئی از آن خاک است بیفتد هر کسی میخواهد با کت وشلوار دیگران داماد شود نه تنها ایرانی نیست کرد هم نیست تحت هر نامی که میخواهد باشد مردم ایران با اتحاد وهمبستگی دست استبداد را از ایران کوتاه ودست هر خائن ومتجاوزی را قطع خواهند کرد باید دبیرکل حزب آقاى هجری هر چه زودتر مواضع خود را با شفافیت تمام روشن اگر چنین چیزی را خواستار شده اند بهتر است قبل از هر چیزی نام کردستان را از حزب خود منفک وبرای حزب نام دیگری منهای کردستان ایران بر گزینند.

 http://www.kanonehambastegi.org/2011/09/blog-post_30.html

 

(نوشته ای که در بالا آمده است از گفته های یکی از عواملان ولایت فقیه به نام سرهنگ محمد رضا آريان است).

 

در سالهای اخیر وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی با ترفندهای جدید چهره های نظامی را با این ادعا که حاوی اسرار و پنهان کاریهای رژیم هستند، به خارج از کشور اعزام میدارد. این افراد بیشتر از اشخاصی انتخاب می شوند که در شرف یا نزدیک شدن به سن بازنشستگی هستند! وزارت اطلاعات در صدد است بر روی جنایات و آدمکشی های این افراد سرپوش گذاشتە و آنها را از دید عموم پنهان نگە دارد . از سویی دیگر آنها را به عنوان آخرین مهره ها برای انجام کارهای تروریستی یا نفوذ در میان اپوزسیون از طریق سپاه قدس در خارج از کشور بکار میگیرد. اگر آن اشخاص لو نرفتند ، بە منوال قبل به کار خود ادامه می دهند! اما اگر تحت هر شرایط لو رفتند آنها را خائنین به نظام و فریب خوردگان بیگانه معرفی می کند!!

اخیرا اطلاع پیدا کردیم شخصی به نام آقاى محمد رضا آريان در بعضی از سایتهای اینترنتی و فیس بوک، مطالبی را بر ضد احزاب و سازمانهای خارج از کشور ارائه می دهد و می کوشد با اخلال و فتنه گری، اتحاد و همبستگی اپوزسیون را بە چالش بکشد. ایشان زیر لوای همبستگی! هر بار با طرفداری از یک سازمان یا حزبی خاص دیگری را زیر سوال برده و سعی در به هم زدن رابطه ها دارد.

نویسندە با کمک چندی از دوستان داخل و خارج از کشور سعی کردە تحقیقاتی به عمل آوردە ، بلکه ایشان را شناسایی و به ماهیت و بیوگرافی وی دسترسی پیدا کنیم. بلکە بتوانیم چهرەی واقعی ایشان را بر همگان آشکار کنیم.

آقاى سرهنگ آريان با تبلیغات منفی و عوام فریبی ، میخواهد خود را بیشتر از آنچە هست جلوە دادە و از آب گل آلود ماهی بگیرد. مردم کردستان در جایگاه شهروندان درجه دو در ایران، خیلی خوب واقفند کە جمهوری اسلامی هرگز کسی را بدون هیچ گونه همکاری و دست نداشتن در جنایاتش تشویق نمیکند و بە وی درجەهای افتخاری نمی بخشد.

سرهنگ محمد رضا آريان، بخاطر دارا بودن پرونده ی سیاه و دست داشتن در قتل عام و جنایات کردستان و همکاری با وزارت اطلاعات و کسب درجه سرهنگی از سوی جمهوری اسلامی ماهیتش آشکار شدە و از جانب اداره اطلاعات افتخار ماموریتهای برون مرزی را کسب نمودە است. آريان با توجه به افشا شدن چهره ی شومش در میان مردم و احزاب کردستان، ناچارا با توجه از سوءاستفاده از نام محمد رضا و شهرت آريان سعی نموده که خود را به احزاب سلطنت طلب نزدیک کرده و با علم کردن شعار همبستگی در میان سلطنت طلبان به ماموریت خود به عنوان یک نفوذى انجام وظیفه نماید. تا جایی که مطلع هستم بارها سلطنت طلبان از او دوری جستەاند اما او همچنان در گوشه و کنار خود را از فعالین آنها می خواند و با شعار همبستگی می کوشد خود را به هر شکل ممکن به سایر اپوزسیونها نزدیک کند، بلکه بتواند ماموریت شومش را به اتمام برساند.

طبق تحقیقاتی که در شهر سنندج بعمل آوردیم، سرهنگ آريان سوای همدستى با اداره ی اطلاعات کردستان در دادگستری شهر سنندج نیز از رابطین دلال و رشوه خوار بودە و همچنین یکی از عوامل صدور گواهینامه های غیر قانونی در اداره راهنمایی و رانندگی در شهر سنندج و سایر شهرهای استان،.. بوده است.

سرهنگ آريان، با ترفندها و سناریوی وزارت اطلاعات و سپاه قدس در مکانهای متعدد اظهار داشتە است به علت فاش کردن جنایات رژیم، و دفاع از شهروندان کرد، در حضور استاندار کردستان در شهر سنندج، تحت تعقیب قرار گرفته است! از سوی دیگر در برخی مکانها اظهار داشته که، من با آقايان بنی صدر و مصطفی هجری و عبدالله مهتدی و،... در ارتباط بوده ام! نزد عدەای دیگر نیز اظهار داشته که از فعالین حقوق بشر در ایران بوده است و با خانم دکتر رویا طلوعی و خانم اردلان در این زمینه فعالیت می کرده! اخیرا نیز اظهار داشته که قرار است با آقاى رضا پهلوی قرار ملاقاتهایی را نيز داشته باشد...! همچنین مدعی شدە است که اداره ی اطلاعات در پی بهانه جویی برای دستگیری وی بوده است و مجبور شده شبانگاه خود و خانواده اش از ایران بگریزند! با وجود نزدیک بودن شهرهای کردستان به خاک عراق، ایشان راه دورتر، یعنی خاک ترکیه را در پیش می گیرند! و خود را به دفتر امور پناهندگان سازمان ملل در شهر وان ترکیه معرفی و درخواست پناهندگی می کنند! آريان در ترکیە بعد از سه ماه طی یک سناریوی از پیش تعیین شدە به خانه ای متعلق به وزارت اطلاعات که سرپرستی خانه بر عهده ی شخصی بوده به نام احسان سلطانی، میروند! به هر حال با یک سری جو سازی وانمود میکنند که اداره ی اطلاعات آريان و خانواده اش را ربوده و کاملا مفقود شده اند! دست بر قضا روزنامه محلی ( حریت ) شهر وان این واقعه را در یکی از صفحات خود درج می کند! بعدها روزنامه ی نامبرده ، بخاطر موصق نبودن خبر فوق، از خوانندگان خود پوزش می طلبد. بعد از سپری شدن مدتی آقاى آريان و خانواده اش نمایان می شوند و اظهار می دارد که اداره ی اطلاعات در سبب ربودن آنها بوده اند ولی آنها موفق به فرار شده و تاکنون خود را در یک روستای مرزی ایران و ترکیه پنهان کرده بوده اند!! بعد از 8 ماه به علت عدم دلایل قانع کننده ، و نداشتن هیچ برگه تائیدیه جهت حمایت ازسوی اپوزسیونهای ایرانی خارج از کشور، آنها جوابیه رد از کمیساریای عالی پناهندگان دریافت می کنند. از همه جالبتر بعد از ابلاغ ترک کردن خاک ترکیه! برای یکی از دختران آقاى آريان خواستگار می رسد و خواستگار که همان صاحبخانه یعنی آقای احسان سلطانی می باشند، در منزل خویش با دختر ایشان ازدواج می کنند، احسان سلطانی فرزند یکی از بسیجیهای ولایت فقیهی در تهران است او مدرک دیپلم خود را از دبیرستان سپاه پاسداران دریافت کرده و از کارمندان به اصطلاح وزارت اطلاعات بوده است!!! او نیز مدعی است همچون پدر خانمش (سرهنگ آريان) مسائل محرمانه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران را فاش کرده بوده و مجبور به فرار شده است!!! اینک آقاى آريان و دامادشان در ایتالیا و در شهر ترنتو... زندگی میکنند که قطعا در نوشته های بعدی معلومات کاملتری در رابطه با این اشخاص ارائه خواهیم داد.

خطاب به آقاى سرهنگ آريان:

اولا: جنابعالی کسی نیستید که بتوانید از طرف مردم کردستان سخن برانید! مردم کردستان با آن همه پیشینه ی مبارزاتی، هیچ وقت به افرادى همچون جنابعالى! اجازه نمی دهند که از طرف آنها صحبت کنید! دوما: شما هنوز شعور و درک سیاسی تان در سطحی نیست که بتوانید احزاب اپوزسیون را از یکدیگر تفکیک کردە و بشناسید! مدعی همبستگی نیز هستید، با سابقه ای چنین شرمگین از خود و داماد عزیزتان! منشعبيون حزب دمکرات کردستان ايران یک بیانیه صادر کرده بودند و سازمان چریکهای فدائی خلق که اینک چندان محبوبیتی هم در میان ایرانیان ندارند به نوعی از آن بیانیه انتقاد به عمل آورده بودند، آن هم بر میگردد به درک نکردن مفاهیم بیان نامه. (چون تاکنون هیچ کدام از اپوزسینهای خارج از کشور خواهان حمله نظامی از سوی هر کشور خاصی به ایران نبوده اند.) حال شما که از عوامل جمهوی اسلامی بوده و هستید! ادعا می کنید که از سلطنت طلبان حمایت می کنید! اما حال رفته اید نقد چریکهای فدائی را که هیچ ربطی به سلطنت طلبها ندارند آورده اید! و خودتان نیز در بالای نقد مطالبی را اضافه کرده و از زبان مردم کردستان که ( آقاى هجری پاسخ گو باش) با آن ادبیات امام وارتان!. شما دبیر کل حزب دمکرات کردستان ایران جناب آقاى مصطفی هجری را خطاب قرار داده اید که هیچ ربطى به بیانیه منشعبيون ندارد، اطمینان دارم این برمیگردد به تدریس دادن نادرست مربیانتان در سپاه قدس و ناآ‌گاه‌ بودن شما! آقاى آريان جمهوری اسلامی حناهایش دیگر رنگ ندارد، اما شما آنقدر خود را مغرور و زرنگ می دانید می خواهید آن را به اپوزسیونهای خارج از کشور بفروشید! در ضمن شما با توجه به پیشینه و عملکردهای لو رفته تان در این مقام و جایگاە نیستید که آقاى هجری یا هر شخصیت سیاسی دیگر پاسخگوی شما باشند!؟ پیشنهاد می کنم شما از ولی امر مسلمینتان خامنه ای درخواست کنید که پاسخگوی ملت باشند...!

شما با اين اعمال و كردارتان با چه رویی دم از وطن پرستی می زنيد! این را نیز بدانید که ما کردها با لباسهای کردی خودمان داماد می شویم نه اینکه مثل شما دخترمان را قربانی وعروس کت شلواریهای امام زمان بکنیم،...

* سرتيتر مقاله عینا نوشته‌ی‌ سرهنگ محمد رضا آريان در مورد بيانيه سازمان چریکهای فدائی خلق ميباشد.

وبلاگ افشاگران  http://didezarebin.blogfa.com

رامین دانش ـ ايران  ئەم پۆستە ئەلیکترۆنیە لەلایەن ئامێرئ سپامەوەیە. جاڤاسکریپت دەبێت چلاک بکەی بۆ بینینی, you need JavaScript enabled to view it

 

 

ـ صحت و سقم مطالب فوق بعهدە نویسندە بودە

و سایت "هه‌ڵۆی‌ كوردستان" در این رابطە هیچ گونە مسئولیتی ندارد.

 

ناردن بۆ تۆڕه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی‌یه‌کان
جاری خوێندراوه‌: 3808
بۆچوونه‌کان (3)Add Comment
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن Jamiil Ahmadi, October 08, 2011
آقای محمدرضا آریان امسال مثل تو و قانعی فرد بهتره برین ساندیساتونو بخورد
خیلی بودن مثل تو و قانعی فرد در جنوب کوردستان خود فروش و وطن فروش بودند الان در جنوب کوردستان جای گور خودشون و ندارند
چون به این خاک و آب خیانت کردند بهتره تو و امسال مثل تو هم هرچی زوتر خاک کوردستان و ترک کنید
آقای هجری هم جایگاهش معلومه در کردستان پس لطفآ بی خود در مورد آقای هجری یا کوردستان صحبت نکنید
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن نرگس, October 07, 2011
این ساندیس خور همون موقع که توی ترکیه بود از تمام حرکاتش معلوم بود که جاسوس اخوندها است.
...
نووسراوه‌ له‌ لایه‌ن hossin , October 07, 2011
اگر کشوری بخواهد به جمهوری اسلامی حمله کند ما هم دست یاری به سویش دراز خواهیم کرد اما اگر به نیت گرفتن خاک ایران که حالا کردستان جزئی از آن است دستش را قطع خواهیم کرد ساندیس خور هر موقع ساندیس خوردنت تمام شد در مورد شخصیتی مثل کاک مصطفی صحبت کن

نووسینی بۆچوون
بچووکردنه‌وه‌ی خانه‌ی بۆچوون | گه‌وره‌کردنی خانه‌ی بۆچوون

busy