هه‌ڵۆی کوردستان

-
هەڵە
  • JFolder::create: Could not create directory

جویای گل در لجنزار چه مرهمی است برای یار؟

پۆستی ئەلیکترۆنی چاپکردن

hassan_salhzada_logo_webb_1طبق معمول روال آخر هفته، در نگاهی به سایت "شارنیوز" متوجه بیانه اصلاح طلبان کردستان شدم. بیانیه ای که مملو از چاپلوسی، خواهش و تمنا بود. در این بیانیه اصطلاحات زیر به وضوح پیام خود را می رسانند.

[- ابراز رضایت نسبی از روند بررسی واعلام صلاحیت هادرهئیت های اجرایی

- خالد توکلی نویسنده ای خوشفکرواصلاح طلبی معتقد به فعالیت در چهارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی

- آقای سهرابی دردفعات متعدد، اعتقاد خویش مبنی بر پایبندی به قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی را اعلام داشته اند

- مقامات محترم دولت تدبیر و امید، بویژه استاندار ارزشمند استان]

اصلاح طلبان معزز و شیفته دلان راهیان نور! همانگونه که مستحضرید، نخبگان جامعه ی ما بارها این جهت گیری مذبوحانه شما را تقبیح نموده و اعمال نابخردانه اتان را موجب تشدید و احیای دستگاه سرکوب حاکمیت مستبد دانسته است. اما آنچه مایه ی تعجب است که عده ای از شما با وصف به بیرون راندن، آرام نگرفته و تا این لحظه کما فی سابق در رویای پرسه زدن در بزرگ راههای سالن مجلس شورای اسلامی سرگردانید.

راستی این گریه و زاری از برای چیست؟ راستی در این لجنزار چه گلی را سراغ دارید که می خواهید به معشوقتان هدیه بدهید و ما نمی دانیم؟ در این هوای متعفن چه آوازی را جسته اید تا در کنار نواهایش تسکین بیابید و ما نمی شنویم؟

 

sharnews_-_eslah_talabakan_2


آیا خداوند به شما شرم یا شرف نبخشیده است که اعلام کرده اید از بیرون راندن خود رضایت نسبی دارید؟ بدیهی است که روی تصنعی شما را همگان می شناسند، اما چه ادله و چه براهنی در تقدس این نظام جسته اید که ما نمی دانیم؟ چرا آنقدر اسرار می ورزید که به این نظام مستبد پایبندید مگر شک دارید؟

آیا از این قلم شرم نکردید که با آن نوشتید "استاندار با ارزش کردستان"؟ جسارت نباشد ولی او را چوپان و خود را گله تشبیه کردید!

اصلاح طلبان کردستان مکرم! حالا که به صراحت، خود را بخشی از این نظام مقدس می دانید و بی پروا اذعان می کنید که به اصول آن مقید می باشید گوارایتان باد!

اصلاح طلبان تشنه و درمانده! در بیانیه ی بعدی خود یک صلوات محمدی برجسته ذکر کنید و اعلام بدارید که در اعدام ها، کشتارها، فشارها و تیره بختی های ملت مان شریک هستید و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهید کرد!

رزمندگان سلحشور ! از این نهراسید که رد صلاحیت شده اید. همرزمانتان مژده خواهند داد که رد صلاحیت شما مشیت الهی است و دیری نخواهد رسید که سربازان گمنام اسلام درهای خانه هایتان را با کلید جنت باز نموده و همه چیز را به سویتان ارزانی خواهند داشت.


-----------------------------------------------------------------------

توجه:

ـ نظر نویسنده بازتاب دیدگاه وبسایت "هه‌ڵۆی‌ كوردستان" نيست

و "هه‌ڵۆی‌ كوردستان" در برابر محتوای اين مطلب مسئول نمی‌باشد.

ـ کپی برداری از مطالب اين سايت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

 

تماس از طريق فيس بوك:

صفحه مدیر سایت

صفحه سایت


 

ناردن بۆ تۆڕه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی‌یه‌کان
جاری خوێندراوه‌: 1489
بۆچوونه‌کان (0)Add Comment

نووسینی بۆچوون
بچووکردنه‌وه‌ی خانه‌ی بۆچوون | گه‌وره‌کردنی خانه‌ی بۆچوون

busy