هه‌ڵۆی کوردستان

-
هەڵە
  • JFolder::create: Could not create directory

نامه خانواده کبودوند به پارلمان نروژ

پۆستی ئەلیکترۆنی چاپکردن

kabodwand_-_Norway

به محضر رئیس و اعضای پارلمان کشور نروژ

احتراماً به استحضار می رساند: محمدصدیق کبودوند از جامعه کرد در خاورمیانه به عنوان یکی از نامزدهای جایزه صلح نوبل 2011 به کمیته صلح نوبل معرفی شده است.

محمدصدیق کبودوند 49 ساله بنیانگذار سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان و مدیرمسئول هفته نامه پیام مردم است که از سوی دادگاه انقلابی جمهوری اسلامی به دلیل دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان در ایران و کردستان و حمایت ازحقوق مردم کرد درخاورمیانه به 11 سال حبس محکوم شده است و از ژوئن 2007 در تهران پایتخت ایران زندانی شده است. وی در زندان نسبت به سایر زندانیان از کمترین حقوق برخوردار است بطوری که طی یک سال گذشته به دستور دادستان تهران از دیدارحضوری با خانواده محروم بوده است.

ما خانواده کبودوند (همسر، 3 فرزند و 2برادر و 3 خواهر) ایشان از آن عالیجنابان درخواست می نماییم برای حمایت از حقوق بشر و حقوق زنان و حقوق مردم کرد در خاورمیانه از نامزدی محمدصدیق کبودوند برای دریافت از جایزه صلح نوبل 2011 بطور جدی حمایت نمایید.

 

با ادب و احترام خانواده کبودوند

تهران 25 سپتامبر 2011

 

- پارلمان های نروژ، دانمارک، انگلستان، فرانسه، آلمان، فنلاند، ایتالیا و استرالیا، کانادا، امارات متحده، ژاپن، آفریقای جنوبی، هند و شیلی

- دریافت کنندگان جایزه نوبل بویژه جایزه صلح

ـ دبیران کل سازمان ملل، خاویر پریز دیوکلیر، کوفی عنان، بانی کی مون، سازمان های حقوق بشری بین المللی داخلی، شخصیت های سیاسی و مدنی و مبارز شناخته شده داخلی و خارجی

 

 

 

ناردن بۆ تۆڕه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی‌یه‌کان
جاری خوێندراوه‌: 1823
بۆچوونه‌کان (0)Add Comment

نووسینی بۆچوون
بچووکردنه‌وه‌ی خانه‌ی بۆچوون | گه‌وره‌کردنی خانه‌ی بۆچوون

busy