هه‌ڵۆی کوردستان

-
هەڵە
  • JFolder::create: Could not create directory

قاسم سلیمانی تروریست یا قهرمان

پۆستی ئەلیکترۆنی چاپکردن

سالها پیش از برخی‌ زندانیان سیاسی اصلاح طلب شنیدم، سهراب سلیمانی مدیر کّل سازمان زندانها گرایش‌های اصلاح طلبی دارد. با خود گفتم، چگونه ممکن است فردی گرایش اصلاح طلبی داشته باشد و در عین حال مدیر کّل سازمانی باشد که این همه حق کشی‌، اقدامات ضد حقوق بشری و فساد در آن صورت می‌‌گیرد! پس از مدتی‌ با نام سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس آشنا شدم. این بار نیز برخی‌ از زندانیان نزدیک به اصلاح طلب‌ها با ذوق زدگی ابراز می‌‌داشتند، سردار قاسم سلیمانی از نیروهای خط امامی است و به همین دلیل با احمدی‌ نژادی‌ها و دلواپسین زاویه دارد! چندی گذشت و با روی کار آمدن دولت اعتدالی – اصلاح طلبی روحانی، یک سلسله برنامه نمایشی به نام جنبش دانشجویی از سوی انجمن‌های اسلامی، در روز ۱۶ آذر تشکیل شد و در آنها تجلیلی از سردار قاسم سلیمانی نمایش داده شد و شرکت کنندگان برای او هورا کشیدند و کف و سوت زدند!

 

tabarzadi_-_slemani_-_2


مدت زمانی‌ به درازا نکشید که شنیدم افرادی از اصلاح طلب‌ها در برون مرز و در رسانه‌های دولت انگلیس از قاسم سلیمانی به عنوان سردار عارف تجلیل کرده اند و برخی‌ روزنامه نگاران همین جریان در درون مرز، سعی کرده اند از این فرزند خلف امام!؟ قهرمان بسازند.

ولی‌ از دیدگاه من ، قاسم سلیمانی اگر خط امام است یا اصلاح طلب است یا نیست، اما یک جنایتکار و یک تروریست پرور است. هر دلاری که در منطقه هزینه کرده، هر طرح عملیاتی که تدوین کرده، هر گلوله، موشک، بمب و مین و نارنجکی که از ایران به منطقه برده و استفاده کرده و انسانی‌ ر‌‌ا کشته و هر نیروی ایرانی‌ که به عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، اسرائیل و یمن نفوذ داده و کشته شده یا فردی را کشته، بدون اجازه مردم ایران و غیر قانونی بوده است. جنگ یمن و هر جنگی که در منطقه اتفاق می‌‌افتد، مقصر اصلی‌اش جمهوری اسلامی، شخص خامنه ای، سپاه پاسداران، دو جناح اصلاح طلب و محافظه کار و جنایتکارانی مثل قاسم سلیمانی هستند که برای ترویج اسلام سیاسی و تشکیل امپراطوری شیعی زیر نظر ولی‌ امر یا ولایت مطلقه فقیه، انجام داده اند و محکوم است.

ما مردم ایران نیز باید آگاه باشیم که آنهایی که به نام منافع ملی‌ و گسترش حوزهٔ نفوذ ایران از تروریست‌هایی‌ چون قاسم سلیمانی قهرمان ملی‌ می‌‌سازند، در ریختن خون زنان و کودکان و غیر نظامی‌های یمن، عراق، سوری، اسراییلی، لبنانی، فلسطینی و بحرینی شریک اند .

و نیز باید آگاه باشیم که امروز اسلام سیاسی اعم از سنی یا شیعه و هر نوع اسلام گرایی عامل این همه ترور، جنایت و خشونت در ایران و منطقه است و البته اسلام سیاسی غیر از اسلام به عنوان یک دین فردی است که مثل همه عقاید و ادیان محترم است. امروز عامل فلاکت ما ایرانیان، اسلامی سیاسی اعم از اقتدار گرایی اش، خط امامی اش و حتی به ظاهر دموکرات اما در واقع فاشیستی اش است و می‌‌بایست دست به دست هم بدهیم تا از این مصیبت تاریخی نجات پیدا کنیم و برای همیشه با اسلامی سیاسی و هر نوع دین سیاسی خداحافظی کنیم. قاسم سلیمانی تربیت شده و پاسدار اسلام سیاسی است.


حشمت طبرزدی

زندان گوهر دشت


ناردن بۆ تۆڕه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی‌یه‌کان
جاری خوێندراوه‌: 1341
بۆچوونه‌کان (0)Add Comment

نووسینی بۆچوون
بچووکردنه‌وه‌ی خانه‌ی بۆچوون | گه‌وره‌کردنی خانه‌ی بۆچوون

busy